Twoja perfekcyjna praca dyplomowa
Bezpiecznie – Naukowo – Unikatowo

Kwestie prawne

  • Istotne pytanie: czy pisanie prac jest dozwolone i czy dozwolone jest korzystanie z takich tekstów w domu?
    Odpowiadam – oczywiście prawnie pisanie wzorów tekstowych na użytek domowy niezależnie czy to jest tekst licencjacki, inżynierski, magisterski, doktorancki, czy opracowanie lektury jest dozwolone, ponieważ moje teksty są unikatowe i nie są plagiatowane z innych prac obcego autorstwa oraz są przeznaczone jako pomoc naukowa w domu. Teksty prac stanowią bazę wiedzy – swoisty wzornik w celu utworzenia własnego tekstu uczelnianego, dlatego są to jak najbardziej dozwolone treści.
  • Teksty tego rodzaju można nazywać mianem „opracowań prac„, które pomagają studentom w napisaniu swojego tekstu naukowego do późniejszej obrony. Na rynku brakuje tekstów wzorcowych tego rodzaju, a nie każdy student posiada odpowiednią wiedzę, aby nagle napisać tekst składający się z 50 czy 100 stron.  Opracowania tekstów na mojej stronie stanowią pomoc naukową i pokazują kierunki, jakie należy obrać podczas tworzenia własnego końcowego tekstu na wybrany zakres tematyczny.

 

Oferuję merytorycznie wysoki poziom realizacji zamówienia, a prace specjalistyczne są tylko moim autorstwem i nie wykazują żadnych znamion plagiatowania innych autorów, przez co – są to prace i teksty unikalne i nie obecne nigdzie indziej w Internecie!!!

Zamawiacie Państwo unikalną pracę (wzór) lub inny tekst specjalistyczny na wymagany zakres tematyczny i do wymaganego przeznaczenia specjalistycznego.

 

Art. 115 prawa autorskiego stanowi, że: „kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3”

Pisanie pracy dyplomowej (licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej czy doktorskiej) od zawsze było i jest wymagającym zadaniem. Uważa się, że jest to najbardziej skomplikowany i największy rodzaj pracy, jaki studenci kiedykolwiek wykonują. Ponadto, do jej pomyślnego ukończenia wymagany jest szeroki zakres umiejętności badawczych i planistycznych. Jest to jednak wyjątkowe doświadczenie, ponieważ można wybrać dowolny temat, który Cię interesuje i dogłębnie go zbadać. Będzie to również bardzo korzystne dla Twojej przyszłej kariery.
PISANIE PRAC FOX

e-mail: foxpisanie@gmail.com
www.pisaniepracpomoc.pl
Copyright © 2024