Twoja perfekcyjna praca dyplomowa
Bezpiecznie – Naukowo – Unikatowo

Zasady i regulamin

  1. FOX pisanie funkcjonuje legalnie na użytek domowy – realizowane zamówienia unikatowych wzorów tekstów stanowią jedynie wzorcowe prace naukowe na użytek domowy, a więc mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. z 2021 r. poz. 1062. oraz art.272 KK (Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny, Dz. U. z 2021 r. poz. 2345, 2447. Wzorcowe prace naukowe na użytek domowy, które są realizowane są przygotowane pod nowy system antyplagiatowy, co świadczy o ich unikalności i niepowtarzalności. Student/osoba sam/sama decyduje jak wykorzysta zakupiony plik na użytek domowy.
  2. Moje unikatowe prace naukowe (wzory) to bardzo dobry materiał edukacyjny wg wymagań studenta i przygotowany jest do bezpośredniego wydruku twardego. Zamówione wzorce tekstów dyplomowych można wykorzystywać tylko
    i wyłącznie w zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa stanowionego w Polsce.
  3. FOX pisanie prac innych tekstów naukowych na zamówienie nie ponosi odpowiedzialności za dalsze nieodpowiednie użytkowanie i sposób wykorzystania materiałów przez poszczególnych Klientów, którzy nie przestrzegają warunków zawartych na niniejszej stronie i warunków prawa stanowionego.
  4. Klienci zamówienia składają anonimowo a ich dane nie są nigdzie zapisywane ani rozpowszechniane.
Pisanie pracy dyplomowej (licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej czy doktorskiej) od zawsze było i jest wymagającym zadaniem. Uważa się, że jest to najbardziej skomplikowany i największy rodzaj pracy, jaki studenci kiedykolwiek wykonują. Ponadto, do jej pomyślnego ukończenia wymagany jest szeroki zakres umiejętności badawczych i planistycznych. Jest to jednak wyjątkowe doświadczenie, ponieważ można wybrać dowolny temat, który Cię interesuje i dogłębnie go zbadać. Będzie to również bardzo korzystne dla Twojej przyszłej kariery.
PISANIE PRAC FOX

e-mail: foxpisanie@gmail.com
www.pisaniepracpomoc.pl
Copyright © 2024